هنر
  
 
 
آرشیو
 
پنج‌شنبه 11 خرداد 1385
دیر شد

 

 بدویید که داره خیلی دیر میشه!!

 

 ارکستر سمفونیک تهران به رهبری "نادر مشایخی" در روزهای 11و12 خرداد به اجرای برنامه می پردازد.

 ارکستر سمفونیک تهران  روزهای پنج شنبه و جمعه 11و12خرداد ماه قطعاتی از برامس، دورژاک ، موتسارت و چایکوفسکی را اجرا می کند.

 

 لازم به ذکر است این کنسرت در ساعت 30/19 روزهای یاد شده در تالار وحدت اجرا می شود. ناگفته نماند ساعت 19 باید اونجا باشید و 7000 تومان هم پول بلیط هست.

 

 نادر مشایخی رهبر ثابت ارکستر سمفونیک تهران گفت: اجرای برنامه ارکستر سموفنیک در روزهای پنج‌شنبه وجمعه در تالار وحدت، نوعی سلام و شروع کار این ارکستر  خواهد بود.

 وی گفت: برنامه مهم ارکستر سمفونیک تهران، درشهریور ماه و به مناسبت جشن روز سینما برگزار خواهد شد و دراین برنامه من قصد دارم، فیلمهای قدیمی ایران را با  موسیقی ادغام کنم و برای برگزاری در این روز ایده‌های بسیاری دارم.

 وی ادامه داد: ما قصد داریم برای تبلیغات ارکستر سمفونیک تهران به حالت نیمه خصوصی عمل کنیم. در گذشته وضعیت به گونه‌ای بود که یک رهبر ثابت باید همه کار می‌کرد.

 مشایخی ادامه داد: این ارکستر سمفونیک تهران، همین ارکستری هست که برخی به آن اخم می‌کنند و می‌گویند خوب نیست. متاسفانه برخی از ما، خومان را زیاد تحویل  نمی‌گیریم. مثل بازی تیم ایران با کرواسی که چقدر بازی خوبی کردند.

وی اضافه کرد: اجرای ارکستر سمفونیک تهران، در روز جمعه، به خاطر روز پرستار، به پرستاران کشور تقدیم می‌شود و ما قصد داریم در روزهای فردوسی و خیام نیز برنامه اجرا کنیم.

 

   من خودم به شخصه خیلی خوشحالم شما رو دیگه نمی دونم تمام سعیم رو می کنم که برم و این سمفونی رو از نزدیک ببینم 

   به نظر من خیلی خوبه که ایران هم ارکستر سمفونی داشته باشه این خودش قدمی به سوی درک هنره...

 

 منبع: ایران موزیک و خودم که با تالار تماس گرفتم

 

 

 

 


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 158113


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها